A PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola alábbi doktoranduszainak, komplex vizsgája az alábbi helyen és időpontban kerül megtartásra:

• Fehér Attila (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Kardiovaszkuláris betegségek)
  • Molnár István (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Kardiovaszkuláris betegségek)
  • Péter Iván Antal (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Egészség gazdaságtan)
  • Várnai Réka (Kardiovaszkuláris betegségek)
  • Fórizsné Gratz Bettina (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Egészség gazdaságtan)
  • Fűrész Diána Ivett (Sport- és egészségtudomány)
  • Heszné dr. Laczó Andrea (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Egészség gazdaságtan)
  • Juhász Norbert (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Kardiovaszkuláris betegségek)
  • Lobanov-Budai Éva (Egészségszociológia)
  • Meisznerné Kuklek Noémi Kata (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Egészségszociológia)
  • Meszlényi-Lenhart Emese (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Sport- és egészségtudomány)
  • Seres Dóra Lili (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Sport- és egészségtudomány)
  • Szelei Antónia (Epidemiológia/Kutatásmódszertan, Kardiovaszkuláris betegségek)
  • Sztanyekné Hossó Nikoletta (Sport- és egészségtudomány)

Komplex vizsga ideje: 2018. június 13. (szerda) 09.00 óra

Helyszín: PTE ETK Egészségtudományi Doktori Iskola
7621 Pécs Vörösmarty u. 4. I. emelet

A Komplex Vizsga Bíráló Bizottság összetétele:

Elnök:
Prof. Dr. Figler Mária egyetemi tanár
Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet

Tagok:
Dr. habil. Lampek Kinga PhD főiskolai tanár, tanszékvezető
Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségbiztosítási Intézet Egészségfejlesztési és Népegészségtani Tanszék

Prof. Dr. Tóth Miklós egyetemi tanár, az MTA doktora, tanszékvezető
Testnevelési Egyetem Természettudományi Intézet Egészségtudományi és Sportorvosi Tanszék

Dr. Zemplényi Antal Tamás PhD egészségügyi gazdálkodási igazgató
Pécsi Tudományegyetem Kancellária Egészségügyi Gazdálkodási Igazgatóság